Melatonin Pura gocce con Erbe della Notte

L850

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2376

Pershkrimi i produktit

Suplement ushqyes me bazë Melatoninë dhe ekstrakte bimore nga Erbe della Notte (Escolzia, PassiFlora, Biancospino, Kamomil, Bli dhe Valeriana).

Melatonina kontribuon në reduktimin e kohës së nevojshme për të rënë në gjumë dhe për të lehtësuar simptomat e efektit Jet lag. Ekstraktet bimore favorizojnë relaksimin dhe gjumin. Biancospino ndihmon në qëtësimin dhe mirëqëniën psikologjike. Me shije portokalli.

Produkt Vegan

perdorimi

Në një gotë më ujë hidhni 25 pika ( 1 mg Melatoninë) nga përzierja.

paketimi

50 ml

permban

Melatonina 1 mg
Escolzia 100,2 mg
Passiflora 100,2 mg
Kamomil lule 30 mg
Biancospino (Crataegus monogyna Jacq.) 15,7 mg
Bli (Tilia cordata) 12,9 mg
Valeriana Rrënjë 10,08 mg
Bli (Tilia Platyphyllos scop.) 3,22 mg

nuk permban

Alkol, Ngjyrues artificial, aromë artificiale, konservantë, produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG, sheqer.