Termometer Thermodiary Ear

L6,750

Ka stok

In Stock

SKU: 11459

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Termometer infrared per matjen e temperatures tek veshi.

SPECIFIKIME

– Termometer infrared.

– Kryen matjen e temperatures ne zonen e veshit.

– Mund te sinkronizohet me smartphone-in tuaj ose te perdoret si termometer i thjeshte.

– I thjeshte, i shpejte, ptaktik dhe nuk shkakton diskomfort gjate matjes.

-Detektor i shpejte- 1 sekonde.

– Memorizon 25 matjet e fundit.

– Tregon nivelin e baterise.