VedoEco PLUS me lente- Termometer

L1,190

Ka stok

In Stock

SKU: 2410

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Termometer i thjeshte tradicional i cili mat temperaturen e trupit nen sqetull, ne zonen orale dhe rektale. Ka xham zmadhues per te lexuar lehtesisht temperaturen. Nuk permban merkur.