IONIC BIOTIN & COLLAGEN X 2 OZ Trace Minerals

L3,000

Ka stok

In Stock

SKU: 13888

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Ionic Biotin + Collagen ofron mbështetje të lartë për rritjen e shëndetshme të flokëve, lëkurë të fortë dhe të shëndetshme dhe thonj të fortë.

permban

Përmbajtja: Sasia për dozim: Sasia e % së vlerës ditore:
Biotinë 20.000 mcg 66.667%
Kolagjen i hidrolizuar i tipit 1 dhe 3 30.000 mcg *
Mineralet Gjurmë Jonike 25.000 mcg *

perdorimi

Duke përdorur pikatoren e shkallëzuar, merrni 2 ml (0,4 lugë gjelle) në ditë. Shtojeni në lëng ose ushqim ose merreni direkt sipas dëshirës.

paketimi

57 g