Pasta Aloe Baby

L1,800

Ka stok

In Stock

SKU: 0589

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem per bebet i cili redukton skuqjet dhe irritimet e lekures te shkaktuara nga pelenat, larjet e shpeshta te lekures dhe nga i ftohti.

Oksidi i zinkut, gjalpi shea, vaji jojoba dhe i bajames, krijojne nje barriere mbrojtese per lekuren, duke e mbrojtur ate nga irritimet. Vaji ullirit bene te mundur perthithjen e lendeve aktive me lehte nga lekura. Te gjithe perberesit jane zgjedhur me kujdes per t’ju pershtatur lekures delikate te bebeve. Organik. Vegan. I testuar per nikelin.

PERDORIMI

Aplikoni kremin ne zonat e skuqura te lekures.

PAKETIMI

100 ml