TRIDERM BABY ULTRA GENTLE SHAMPOO

L1,000

Ka stok

In Stock

SKU: 11294

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Shampo per bebe dhe femije e pershtatshme per larje frekuente. Pastron ne menyre delikate floket dhe lekuren e tyre, pa shkaktuar irritim te syve. Ka nje efekt mbrojtes dhe hidratues.

Ideal per tu perdorur ne skalp te irrituar.

Me parfum hipoalergjik.

PERMBAN

  • Agjent lares vegjetal: te cilet tolerohen shume mire nga lekurat sensitive.
  • Glicerine+ pantenol: me veti hidratuese dhe emoliente, i lene floket te bute e te lemuar.

PERDORIMI

Aplikoni shampon ne floke te lagur, masazhojeni butesisht dhe shpelajeni.

PAKETIMI

200 ml