RED OMEGA 90 SGELS_NOW

L4,250

Ka stok

In Stock

SKU: 14362

Find in Store

Pershkrimi i produktit

  • Me maja të kuqe oriz dhe CoQ10

Orizi me maja të kuqe (RYR) është produkt natyral i fermentimit të orizit me maja të kuqe (Monascus purpureus). CoQ10 dhe omega-3 e vajit të peshkut mbështesin funksionin e shëndetshëm kardiovaskular.

 

permbajtja

Përmbajtja: Sasia për dozim: Sasia e % së vlerës ditore:
Kalori 20
Yndyrnat totale 2 g 3%
Koncentrat i vajit të peshkut 2 g 2 mg
Acidet yndyrore omega-3:
Acidi Eikosapentaenoik (EPA) 360 mg *
Acidi Dokosaheksaenoik (DHA) 240 mg *
Oriz organik me maja të kuqe 600 mg *
CoQ10 (Koenzima Q10) 60 mg *

perdorimi

Merrni 2 kapsula xhelatinoze në ditë me ushqim.

paketimi

90 kapsula xhelatinoze.