40,000 VOLTS ELECTOLYTE x 8 OZ (237ML) Trace Minerals

L3,500

Ka stok

In Stock

SKU: 13897

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Koncentrat elektrolit 40,000 VOLT krijohet nga përzierja e kompleksit të koncentruar Jonik Trace Minerals dhe Utah Sea Minerals™ në një bazë të klorurit të lëngshëm të kaliumit.

Ndihmon në ruajtjen e niveleve të shëndetshme të elektroliteve në trup për performancë të përmirësuar dhe redukton ngërcet në muskuj.

permbajtja

Përmbajtja: Sasia për dozim: Sasia % së vlerës ditore:
Magnez 190 mg 45%
Klorur 600 mg 26%
Natrium 105 mg 5%
Potasium 150 mg 3%
Sulfat 20 mg *
Boron 950 mcg *

perdorimi

Tundeni shishen mirë, shtoni 1 lugë çaji (afërsisht 80 pika) në një gotë të madhe me lëng, pije sportive ose pije tjetër para, gjatë ose pas aktivitetit fizik.

paketimi

237 ml.