Anti Wrinkle Booster (Ampula)

L2,100

Ka stok

In Stock

SKU: 11131

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Trajtim ideal me efekt lifting te menjehershem per te gjitha llojet e lekures.

perdorimi

Aplikoni ampulat ne lekuren e pastruar.

paketimi

7*2 ml

perberja

Intensyl (ekstrakti i rrenjes Cassava)

Gatuline – (Acmella oleracea)

Acid Hialuronik

Isomerati I saharidit

nuk permban

Konservante, parfum dhe gluten.