Rich Energy Mask

L2,000

S’ka stok

Out of stock

SKU: 1130

Find in Store

Pershkrimi i produktit

– Rigjeneron dhe redukton shenjat e lodhjes

– Hidraton ne thellesi

– Mbron nga radikalet e lira

– Stimulon formimin e qelizave te reja.

– Veti emoliente

Perdorimi: Aplikoni masken ne lekuren e pastruar.Lereni per 20 minuta dhe shpelajeni me uje te ngrohte.

Paketimi: 50 ml

Perberja: Acidi hialuronik

Camellia sinensis

Vaji i avokados

Gjalpi shea

Vitamine A

Vitamine E

Pantenol

Izomerat sakaridi

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.