Dark spot perfector

L3,500

Ka stok

In Stock

SKU: 2780

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Serum inovativ me kompleksin e substancave aktive te sojes.

Specifikime:

  • Eleminon njollat e hiperpigmentuara te lekures
  • Parandalon formimin e njollave te reja
  • Redukton rrudhat
  • Efekt antioksidant te fuqishem
  • E le lekuren te bute

 

perdorimi

Aplikoni Dark spot corrector 2 here ne dite ne mengjes dhe mbremje.

perberja

  • Age spot corrector
  • Izomerati I sakaridit
  • Acid hialuronik
  • Vitamin E
  • Puder e mendafshte

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.

paketimi

30 ml