Serum “Wrinkle equalizer” 50 ml

L3,200

Ka stok

In Stock

SKU: 1417

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Serum me efekt antirrudhe i pasur me peptide, vitamine C dhe E. Stimulon sintezen e kolagjenit, elastines dhe acidit hialuronik.

perdorimi

Aplikoni 1-2 pika nga serumi, ne fytyre te paster, ne mengjes dhe ne mbremje. Pas tij aplikoni kremin tuaj te zakonshem.