DEFENCE MY AGE RENEWING NIGHT CREAM

L4,000

Ka stok

In Stock

SKU: 10752

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem nate antirrudhe per moshat mbi 50 vjec, i pershtatshem per te gjitha llojet e lekurave. Ka teksture te pasur, te bute dhe perthithet shpejt nga lekura.

Bazuar ne Kompleksin e “Resilience Skin”. Krem i pasur me ekstrakte te pishes Japoneze dhe gjalp Shea te cilet luftojne tharjen e lekures dhe humbjen e elasticitetit te shkaktuar nga ulja e nivelit te hormoneve. Me aplikimin e kremit, lekura do te duket e ushqyer, me kompakte, me shkelqim dhe shume vite me e re.

Rekomandohet: Per te forcuar elasticitetin e lekures dhe per te ruajtur bukurine dhe rinine edhe pas te pesdhjetave, duke permiresuar aftesine natyrale te lekures per te perballuar plakjen dhe demet e shkaktuara nga ndryshimet hormonale.

permban

Kompleksi “Resilience Skin”: Sinergji mes perberesve te vecante si:

– Perberes aktiv nga petalet e trendafilit DAMASK: Nxisin rigjenerimin dhe aktivizimin e fibroblasteve.

– Polisakaride BIOTEKNOLOGJIKE: Kompesojne efektet e menopauzes ne lekure, duke permiresuar komunikimin midis epidermes dhe dermes.

Vitamina C: Antioksidant i fuqishem qe permireson shkelqimin e lekures dhe ndihmon ne parandalimin e njollave kafe.

perdorimi

Aplikojeni ne fytyre dhe qafe ne mbremje, pas pastrimit te fytyres. Shmangni kontaktin me syte.

paketimi

50 ml