Eye Flash Fluid

L1,500

Ka stok

In Stock

SKU: 10241

Pershkrimi i produktit

Serum trajtues, antirrudhe dhe hidratues me permbajtje te larte te acidit hialuronik dhe komplexit te peptideve (matrixyl 3000)

specifikime

– Eleminon rrathet e erret te syve

– Eleminon shenjat e lodhjes dhe stresit

– Aktivizon sintezen e kolagjenit

perdorimi

Aplikoni ampulen ne zonen perreth syve ne mbremje

paketimi

3*1.5 ml

perberja

Acid hialuronik

Glicerina

Matrixyl 3000 (Kompleksi i peptideve) me permbajtje peptidesh te cilat luajne rol thelbesor ne rigjenerimin natyral te lekures.

Aktivizojne sintezen e acidit hialuronik dhe kolagjenit. Si rezultat kane nje veprim te jashtezakonshem antirrudhe ne zonen perreth syve.

nuk permban

Konservante, parfum dhe gluten.