LUBRIFIKANT CONTROL TROPICAL (Pleasure Gel)

L700

Ka stok

In Stock

SKU: 9940

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Lubrifikant me arome frut pasioni. Lehteson depertimin gjate marrdhenjeve intime, hidraton dhe respekton fiziologjine e lekures, nuk le njolla dhe mund te perdoret se bashku me prezervativin.

Specifikime:

  • Me baze uji, pa sheqer, pa paraben.
  • Ngjyra: Transparente
  • Aroma: Frut pasioni

specifikime

paketimi

50 ml