KONTRACEPTIV CONTROL DELAY x 6

L350

S’ka stok

Out of stock

SKU: 9923

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Delay eshte nje prezervativ i lubrifikuar i cili permban 4.5 % benzokaine e cila rrit performancen seksuale.

Specifikime:

  • Gome natyrale
  • Trashesia 0.07 mm
  • Gjatesia 190 mm
  • Gjeresia 54 mm

Prezervativet mbrojne nga semundjet seksualisht te transmetueshme dhe nga shtatzenite e padeshiruara.

paketimi

6 copë