KONTRACEPTIV CONTROL DELAY x 3

L200

S’ka stok

Out of stock

SKU: 9922

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Delay eshte nje prezervativ i lubrifikuar i cili permban 4.5 % benzokaine e cila rrit performancen seksuale.

Specifikime:

  • Gome natyrale
  • Trashesia 0.07 mm
  • Gjatesia 190 mm
  • Gjeresia 54 mm

Prezervativet mbrojne nga semundjet seksualisht te transmetueshme dhe nga shtatzenite e padeshiruara.

paketimi

3 copë