PUMPKIN SEED OIL 1000mg 100 SGELS

L2,600

Ka stok

In Stock

SKU: 14101

Find in Store

Pershkrimi i produktit

– Acidet yndyrore esenciale dhe fitosterolet

Vaji i farave të kungullit është një vaj ushqyes me acide yndyrore esenciale (EFA) dhe fitosterole. Vaji i farave të kungullit NOW® është i presuar në të ftohtë pa përdorimin e tretësve dhe rrjedh vetëm nga farat e kungullit jo-OMGJ të cilësisë më të lartë.

 

Halal badge imageKosher (Triangle K-Contains Gelatin) badge imageNon-GMO badge imageIntertek GMP Supplement Certification: badge image

permbajtja

Përmbajtja: Sasia për dozim: Sasia % së vlerës ditore:
Kalori 20
Yndyrna totale 2 g 3%
Yndyrnat e ngopura 0.5 g 3%
Yndyrnat Mono të pangopura 1 g *
Yndyrnat Poli të pangopura 0.5 g *
Vaj i farës së kungullit (Curcurbita pepo) 2 g (2000 mg) *

perdorimi

Merrni 2 kapsula xhelatinoze, 1-2 herë në ditë me ushqim.

paketimi

100 Kapsula xhelatinoze.