Fast Ice- Qese Akulli

L540

Ka stok

In Stock

SKU: 0213

Find in Store

Pershkrimi i produktit

FAST ICE luan rolin e akullit, kur ju duhet menjehere. I pershtatshem per tu perdorur ne shtepi ose edhe kur jeni jashte. Lejon qe shpejt dhe lehte te aplikoni akullin kudo qe e keni te nevojshme. Qendron e ftohte per nje kohe te gjate, duke mbajtur nje temperature 0° per rreth 30 minuta.

VECORI

Akulli aktivizohet menjehere brenda pak sekondave, vetem duke ushtruar presion nga jashte mbi pakon, cka e bene te lehte per tu perdorur ne cdo moment qe e keni te nevojshme.

PAKETIMI

Permban 2 pako akulli me permasa 13.5 cm x 18 cm.