Intim Wash – Vaginal douche

L1,020

Ka stok

In Stock

SKU: 0260

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Paisje per dush vaginal per nje higjene personale sa me te mire. E thjeshte dhe e shpejte ne perdorim.