Padella

L680

Ka stok

In Stock

SKU: 0209

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Padele per te mbledhur urinen dhe fecet. I pershtatshem per personat te cilet nuk mund te ngrihen nga krevati per te shkuar ne tualet.