SoftWash- Klizem 65 ml

L350

Ka stok

In Stock

SKU: 0220

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Klizem gome me kanal te bute, e pershtatshme per lavazh intestinal dhe per pastrim veshesh. Shume e lehte dhe praktike per tu perdorur.