Soft Wash- Klizem 85 ml

L390

S’ka stok

Out of stock

SKU: 1889

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Klizem gome me kanal te bute, e pershtatshme per lavazh intestinal dhe per pastrim veshesh. Shume e lehte dhe praktike per tu perdorur.