Hyaluronic Acid Firming Serum

L2,430

S’ka stok

Out of stock

SKU: 11268

Pershkrimi i produktit

Krem për të gjitha llojet e lëkurave. Për rrudha dhe vija të lehta rreth syve, ballit dhe gojës ose humbje teksture.

 

PERMBAN

Acid hialuronik, kolagjen, ekstrakte caji jeshil dhe alga.

PERDORIMI

Tundeni para aplikimit. Aplikoni produktin pas pastrimit të fytyrës dhe përqëndrohuni në zonat ku rrudhat janë më të dukshme. Për rezultate më optimale aplikoni serumin në mëngjes dhe në mbrëmje.

PAKETIMI

30 ml