CHEST RUB RELIEF 2 FL OZ

L1,700

Ka stok

In Stock

SKU: 14368

Find in Store

Pershkrimi i produktit

– Bërë me vajra natyralë

Chest Rub Relief kombinon vajra natyralë qetësues me aromën e freskët të mentes për frymëmarrje të lirë në çdo mjedis dhe në çdo stinë.

permban

Vaj të farës së lulediellit, dyll blete, vaji ulliri, vaj kokosi, vaj kamfori, vaj i mentes, vaji i gjetheve të eukaliptit globulus, vaj i gjetheve të pemës së çajit, ekstrakt i gjetheve të rozmarinës, vaj i bërthamës së arremyshk.

perdorimi

Aplikoni një sasi të vogël në zonën e gjoksit sipas nevojës, ose lyeni një sasi të vogël sipër buzës së sipërme dhe merrni frymë lehtë. Ndërpriteni përdorimin nëse shfaqet acarim. Nuk rekomandohet për fëmijët nën 2 vjeç.

paketimi

59 ml.