SINGER’S PROFESSIONAL STRENGTH 1oz_Trace Herbals

L2,200

Ka stok

In Stock

SKU: 14402

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Suplement bimor me veti qetësuese të fytit, me përmbajtje të Yerba Mansa, Stoneroot dhe Jamballi.

Singer’s Saving Grace® ka qenë spraji për fytin numër 1 në Amerikë që nga viti 2004.

  • Pa gluten.
  • Vegane.
  • Pa ëmbëlsues artificialë, konservues artificialë, shurup misri, ngjyra apo shije.

permban

Yerba Mansa (rrënja), Stoneroot (rrënja), Jamballi (rrënja), Osha (rrënja), Echinacea angustifolia (rrënja), Xhenxhefili (rrënja) , Jack-in-the-pulpit (rrënja).

Përbërës të tjerë: glicerinë vegjetale, ujë i purifikuar, acid citrik, çamçakëz arabic, gomë tragakant. Përmban më pak se 0,5% alkool në vëllim.

perdorimi

Spërkateni dy herë në fyt dhe gëlltiteni. Mos i kaloni 12 aplikime në ditë.

paketimi

30 ml