ROCKY Mountain Throat Syrup 4 oz_Trace Herbals

L2,050

Ka stok

In Stock

SKU: 14408

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Shurup për kollën i përshtatshëm për të rritur dhe fëmijë i cili promovon shëndetin e sinusit, fytit, bronkeve dhe mushkërive.

Rrënja Osha, një përbërës i rëndësishëm në këtë suplement bimor, është përdorur nga brezat e amerikanëve vendas jugperëndimorë dhe hispanikët për të mbështetur shëndetin e tyre të frymëmarrjes.

Pa gluten. Vegane. Pa konservues artificialë, shurup misri, ngjyra apo shije.

 

permban

Osha (rrënja), Pishëa e bardhë (lëvore), Qershia e egër (lëvore), Spikenard (rrënja), Plepi (sythi), Bloodroot (rrënja).

Përbërës të tjerë: Lëng kallami i avulluar organik (sheqer), ujë i purifikuar, glicerinë vegjetale Alkool (5-15% në vëllim).

 

 

perdorimi

Të rriturit dhe fëmijët 12 vjeç e lart: Merrni 1 lugë çaji çdo 3 orë.

Fëmijët 5-12 vjeç: Merrni 1/2 lugë çaji çdo 3 orë.

Fëmijët 2-5 vjeç: Merrni 1/4 lugë çaji çdo 3 orë.

Fëmijët më të vegjël se 2 vjeç: Konsultohuni me mjekun.

Mos e përdorni gjatë shtatzënisë.

 

paketimi

118 ml.