NAC WATERMELON CANISTER 75 G Trace Minerals

L4,460

Ka stok

In Stock

SKU: 13914

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Suplement dietik me N-acetil, L-Cysteine (NAC) e cila është një pararendës i menjëhershëm i një substance shumë të çmuar që trupi ynë e prodhon të quajtur glutathione.

Cisteina gjendet në shumicën e ushqimeve me shumë proteina, si mishi i pulës, gjelit të detit, kosit, djathit, vezëve, farave të lulediellit dhe bishtajore.

 

Përmbajtja

Përmbajtja: Sasia për dozim: Sasia % së vlerës ditore:
Kalori 5
Karbohidratet totale 1 g <1%
N- Acetil L-Cistein 600 mg **

perdorimi

Përzieni 1 lugë (2,5 g) me 113-226 ml ujë në ditë.

paketimi

75 g.