Brightening Exfoliator

L2,500

Ka stok

In Stock

SKU: 1871

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Eksfoliant ne trajte kremi per pastrimin e lekures. Largon qelizat e vdekura dhe zbeh njollat kafe.

perdorimi

Perdoreni 2 here ne jave.Masazhohet 3-5 min ne lekuren e njome.

Shpelahet me uje te vaket.

paketimi

50 ml

perberja

Acidi citrik, Acid glikolik, kokrriza mineralesh natyrale.

nuk permban

Konservante, parfum dhe gluten.