DEFENCE B-LUCENT SKIN-EVENING CONCENTRATE

L3,550

Ka stok

In Stock

SKU: 2625

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Serum intesiv kunder njollave kafe dhe hiperpigmentimit te lekures.

permban

Metil gentisate: Nje substance natyrale e fituar nga rrenja e bimes Gentiana. Ajo vepron ne procesin e prodhimit te melanines duke penguar enzimen tirosinaze.

Peptidi biomimetik: Lufton sinjalin qe shkakton prodhimin e melanines (melanogjenezen), duke frenuar enzimat e perfshira ne procesin e sintezes se melanines.

Lipo-amino acide (Undenylenoyl Phenylalanine): Lufton sinjalin qe shkakton prodhimin e melanines.

perdorimi

 Aplikojeni ne mbremje ne fytyre pas pastrimit te lekures. Rekomandohet ta shoqeroni me nje krem ??hidratues dhe zbutes, te tille si Hydra5 Opthydra.

paketimi

30 ml