Melafadin Toner

L2,200

S’ka stok

Out of stock

SKU: 1870

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Tonik per lekuren me efekt antioksidant, qetesues dhe hidratues.

perdorimi

Aplikoni tonikun me tampon pambuku pas pastrimit te lekures.

permban

Ekstrakti Bimor SOOR

Aloe Vera

Morus Alba

Glicerine

Alantoina

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.

paketimi

200 ml