DEFENCE B-LUCENT DAY-PEEL

L2,150

Ka stok

In Stock

SKU: 2373

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Lares ne forme kremi i cili pastron lekuren nga papasterite dhe fale efektit eksfoliues minimizon njollat dhe i jep lekures shkelqim.

permban

PHAs (poly-hydroxy acids): Realizojne veprim eksfoliues. Ky veprim terheq qelizat e reja ne siperfaqen e lekures, te cilat i japin lekures nje pamje me te fresket dhe me te bute. Pervec kesaj, PHA ofrojne hidratim afatgjate dhe kane veti antioksiduese.

perdorimi

Aplikojeni cdo dite ose sipas trajtimit, ne lekure te lagur duke masazhuar me levizje rrethore dhe duke shmangur zonen e syve. Shpelajeni me uje te vaket.

paketimi

150 ml