Melafadin Cleansing Powder

L2,500

Ka stok

In Stock

SKU: 1869

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Puder pastruese e bardhë, me vitaminë C të pastër për ndriçimin efektiv të lëkurës.

perdorimi

Perziejeni me uje ose me tonikun (Melafadin Toner) derisa te formohet nje mase shkumoze. Aplikoni ne mengjes dhe ne darke dhe shpelajeni me uje.

paketimi

100 gr

permban

Vitamine C

Vaj Kokosi

Dioksid Titaniumi

Puder

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.