Brightening Night Restore

L3,300

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2582

Pershkrimi i produktit

Krem nate me efekt zbardhues dhe hidratues.

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.

perdorimi

Aplikoni cdo mbremje pas pastrimit te lekures .

perberja

  • Lipoamino acid
  • Solucion diacetyl boldine
  • Ekstrakt bimor SOOR
  • Algat e kuqe (Chondrus crispus)
  • Puder poliamide

paketimi

50 ml