DEFENCE B-LUCENT DROP-ON FOCUS ANTI-DARK SPOTS

L1,720

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2359

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem kunder njollave kafe te krijuara nga dielli ose gjate shtatzenise.

permban

AHA (alfa-hidroksi acidet)- PHA (poli-hidroksidi acidet): Punojne se bashku per te pershpejtuar rigjenerimin qelizor. Perveç kesaj, PHA ofron hidratim afatgjate dhe ka veti antioksiduese.

Metil gentisate: Substance natyrale e perfituar nga rrenja e bimes Gentiana. Ajo vepron ne procesin e prodhimit te melanines duke penguar enzimen tirosinaze.

Peptide biomimetike: Punon si kundersulm ndaj sinjalit qe shkakton prodhimin e melanines (melanogjenezen), duke frenuar enzimat e perfshira ne te gjithe procesin e sintezes se melanines.

perdorimi

Aplikojeni ne mbremje vetem ne pjeset ku keni njolla ne fytyren tuaj. Rekomandohet qe te ndiqni aplikimin me nje krem ??hidratues dhe zbutes, te tille si Hydra5 Opthydra. Shmangni aplikimin rreth zones se syve dhe buzeve.

paketimi

15 ml