MELAFADIN FLUID 7 x 2ml

L2,100

Ka stok

In Stock

SKU: 11129

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Ampula efikase per trajtimin e njollave te hiperpigmentimit. Produkti absorbohet me shpejtesi nga lekura.

perdorimi

Derdhni të gjithë përmbajtjen e amapules në pëllëmbën e dorës dhe shpërndajeni në mënyrë të barabartë në fytyrë dhe qafë.

perberesit

• Acidi hialuronik me zinxhir të gjatë: Hidraton dhe zbut lekuren.
• Lipoaminoacidi: (INCI: undecilenoil fenilalaninë), Efekt ndriçues te lëkurës.
• Fosfat i vitaminës C: Acidi askorbik i stabilizuar; e qëndrueshme në ujë; transformohet në vitaminë C të lirë në lëkurë nga enzimat vendase të lëkurës (esterazat); pengon maturimin e melaninës.
• Ekstrakt bimor SORR: Ekstrakt shumë aktiv i përbërë nga Siegesbeckia orientalis dhe Rabdosia rubescens; pengon përthithjen e melaninës në keratinocitet, ka një efekt qetësues dhe antioksidues.

paketimi

7 ampula * 2 ml