PEEL OFF FAIR SKIN

L400

Ka stok

In Stock

SKU: 2355

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Maskë “peel off” me efekt zbardhues dhe antioksidant për lëkurën sepse përbërësit aktivë të përzgjedhur pengojnë sintezën e melaninës dhe mbron lëkurën nga radikalet e lira. Veçanërisht i përshtatshëm për lëkurën e pigmentuar dhe të prirur ndaj njollave të plakjes.

 

PERDORMI

Nxirrni maskën nga paketimi. Largoni shtresën blu nga maska dhe vendoseni maskën në fytyrë duke e tamponuar butësisht. Hiqni shtresën e bardhë të najlonit. Lëreni te veprojë për 15-20 minuta dhe me pas hiqeni atë duke e tërhequr nga balli në drejtim të mjekrës. Sasinë e mbetur masazhojeni derisa te perthithet plotësisht.

paketimi

10 X 30G