TRIDERM BABY & KID BATH OIL

L1,450

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2791

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Shampo vajore, jo-shkumuese, qe ruan barrieren natyrale hidrolipidike te lekures se bebeve dhe femijeve, duke parandaluar keshtu tharjen dhe irritimin e lekures. Ideal per tu perdorur ne rast te larjeve te shpeshta te lekures.

permban

Vaj mineral:  Zbut dhe mbron lekuren, ndersa e pastron pa e irrituar ate. Ideale per lekurat e ndjeshme.

Silikon emolient:  Silikon me vetite zbutese. E ben lekuren te bute pa e yndyrosur ate, duke e mbrojtur nga agjentet irritues.

perdorimi

Shtoni nje sasi produkti ne uje. Pastroni butesisht lekuren dhe me pas shpelajeni. Ky vaj ne kontakt me ujin kthehet ne nje emulsion te lehte ne forme qumeshti.

paketimi

200 ml