ASHWAGANDHA STRESS RELIEF 60 VCAPS

L4,560

Ka stok

In Stock

SKU: 13605

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Suplement ushqyes Me Lactium® i cili promovon relaksim dhe gjumë të qetë. Eshtë treguar se mbështet nivele të shëndetshme të kortizolit dhe kështu mund të ndihmojë në lehtësimin e simptomave të stresit nga jeta e përditshme.

permbajtja

Permbajtja: Sasia për dozim:
Ekstrakt Ashwagandha. 300 mg
Hidrolizat e kazeinës (Peptidet bioaktive të qumështit) (Lactium®), 150 mg

perdorimi

Merrni 1 kapsulë 1-2 herë në ditë me ose pa ushqim. Mund te merret gjatë ditës për të promovuar relaksimin dhe perpara gjumit për një gjumë të qetë.

paketimi

60 kapsula.