Melatonin 5 mg Veg Capsules

L1,300

Ka stok

In Stock

SKU: 10919

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Melatonina është një hormon dhe antioksidant i fuqishëm, që prodhohet natyrshëm në gjëndrën pineale dhe i pranishëm në sasi të larta në traktin gastrointestinal. Ajo rregullon ciklin gjumë – zgjim, lehtëson procesin metabolik të trupit për radikalet e lira duke kryer shumë funksione biologjike të trupit, të trurit dhe të gjëndrave, rregullimin e sistemit imunitar dhe mirëmbajtjen e mukozës gastrointestinale.

perdorimi

Merrni 1 kapsulë para gjumit.

paketimi

60 kapsula

permbajtja

Përmbajtja Sasia për dozim: Sasia % së vlerës ditore
Melatoninë 5 mg *

perberes te tjere

Celulozë, Polisaharide bimore (kapsula) dhe Stearat Magnezi (origjinë bimore)