L-TRYPTOPHAN 500 MG 60 VCAPS

L2,540

Ka stok

In Stock

SKU: 14097

Find in Store

Pershkrimi i produktit

– Inkurajon humor të mirë
– Promovon një gjumë të qetë

L-Tryptofani është një aminoacid thelbësor i cili nuk sintetizohet nga trupi dhe duhet të merret nga dieta.

L-Tryptofani është thelbësor për prodhimin e serotoninës dhe melatoninës, të cilat ndihmojnë në mbështetjen e një humori pozitiv, modeleve të gjumit të shëndetshëm dhe funksionimit të duhur të sistemit imunitar.

permbajtja

Përmbajtja: Sasia për dozim: Sasia e % së vlerës ditore:
L-Tryptophan 1 g **

perdorimi

Merrni 1-2 kapsula, 2-3 herë në ditë me stomak bosh, dozën e fundit merreni para se të flini ose sic përshkruhet nga mjeku juaj.

paketimi

60 Kapsula.