RHODIOLA 500 MG EXTRACT 3% 60 VCAPS

L5,160

S’ka stok

Out of stock

SKU: 13289

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Suplement ushqyes me veti toniko adaptogjene i cili mbron organizmin nga stresi i shkaktuar nga jeta e përditshme.

• 3% Ekstrakt i standardizuar

Rodiola (Rhodiola rosea) është vendase në rajonet e Arktikut dhe Alpine të Evropës, Azisë dhe Amerikës dhe është përdorur prej kohësh si tonik nga shumë kultura, duke përfshirë Grekët e Lashtë. Rhodiola në përgjithësi njihet si një “adaptogjen”, një term që i referohet çdo agjenti që zotëron aftësinë për të mbrojtur organizmin nga stresi i shkaktuar nga jeta e përditshme.

Permbajtja

Permbajtja: Sasia per dozim: Sasia % se vleres ditore:
Ekstrakt Rodiola (Rhodiola rosea) (rrënjë) (Standarduar në min. 3% Total Rosavins dhe min. 1% Salidroside) 500 mg *

perdorimi

Merrni 1 kapsulë, 1-2 herë në ditë me stomakun bosh.

paketimi

60 kapsula.