MELATONIN PURA 5 MG x 30 TABLETA-ESI

L640

Ka stok

In Stock

SKU: 12486

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Melatonin Pura eshte nje suplement ushqyes qe kontribuon ne reduktimin e kohes se nevojshme per te rene ne gjume dhe per te lehtesuar simptomat e efektit Jet lag. Melatonina është një hormon natyral i cili gjëndet tek organizmi jonë, por ndonjëherë përqëndrimi i saj bie dhe kjo sjell vështirësi për të rënë në gjumë dhe shqetësime të fjetjes. Suplementimi me melatoninë është zgjidhja më efikase për të luftuar pagjumësinë.

perdorimi

1 tabletë në ditë të shoqëruar me shumë ujë. Për të marrë maksimumin e efektit të Melatoninës, merrni 1 mg Melatoninë, pak para se të shtriheni për të fjetur. Ndërsa për lehtësuar simptomat e efektit Jet lag merrni 0.5 mg Melatoninë pak para se të shtriheni për të fjetur ditën e parë të udhëtimit dhe disa ditë pasi të këni mbërritur në destinacion.

paketimi

30 mikrotableta x 5 mg

nuk permban

Ngjyrues artificial, aromë artificiale, konservantë, produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG, sheqer.

Produkt Vegan