CoQ10 100 mg Softgels

L2,670

Ka stok

In Stock

SKU: 11062

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Koenzima Q10 kontribuon ne prodhimin e energjise qelizore dhe lufton radikalet e lira.

Koenzima Q10 është një përbërës i ngjashëm me vitaminat. Koenzima Q10 gjendet në trup e përqëndruar tek zemra, mëlcia dhe veshkat, dhe prodhimi i saj fillon dhe bie me rritjen e moshës. Sipas studimeve koenzima Q10 ndihmon në mirëmbajtjen e shëndetit të zemrës dhe sistemit vaskular.

 

perdorimi

1 kapsulë 1 ose 2 herë në ditë të shoqëruar me ushqim.

paketimi

50 kapsula xhelatinoze

permbajtja

Përmbajtja Sasia për dozim: Sasia % së vlerës ditore
Koenzima Q10 100 mg *

perberes te tjere

Kapsulë xhelatinoze, vaj ulliri organik ekstra i virgjër, tokoferole mikse, lecitin luledielli, dioksid silikoni.