Niacin 500 mg Capsules

L1,590

S’ka stok

Out of stock

SKU: 12242

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Niacina ul nivelin e kolesterolit LDL dhe rrit HDL, ul nivelin e triglicerideve, parandalon sëmundjet e zemrës, nxit funksionet nervore dhe redukton simptomat e artritit. Niacina (vitamina B3) është një përbërës esencial i grupit të vitaminave B.

perdorimi

1 kapsulë çdo ditë sipas nevojës, gjatë një vakti.

paketimi

100 kapsula

perberesit

Niacin (Vitamina B3) 500 mg 3125%

Përbërës të tjerë:  Xhelatinë (kapsulë), celulozë, silicë dhe stearat magnezi (origjinë bimore).