Prosterbe

L2,270

Ka stok

In Stock

SKU: 10584

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Suplement ushqyes me bazë ekstrakte bimore (Saw Palmeto, Epilobi dhe Boronicë e kuqe) për mirëfunksionimin e aparatit uro-genital, prostatës dhe rrugëve urinare.
Saw palmetto dhe Epilobi nevojiten për funksionin normal të prostatës. Saw palmeto dhe Boronica e kuqe favorizojnë drenimin e likideve, ndihmojnë në problemet e urinimit të shpeshtë dhe të vështirësuar. Boronica e kuqe dhe Epilobi kanë veprim antioksidant.

Produkt Vegan

perdorimi

1 kapsulë në ditë të shoqëruar me shumë ujë. Produkti duhet përdorur minimumi për 30 ditë për shkak të origjinës bimore.

paketimi

30 kapsula x 800 mg

perberesit

Saw palmetto e.s. tit. 28% 286 mg
Acide yndyrore 80 mg
Epilob e.s. tit. 2% 200 mg
Flavonoide tot. si hiperokside 4 mg
Boronicë e kuqe e.s. tit. 40% 50 mg
Proantocianidine 20 mg 20 mg

nuk permban

Aromë artificiale, ngjyrues artificial, konservantë, gluten, laktozë, OMG, sheqer.