445 Ankle Support With Stabilizer Band

L4,220

S’ka stok

Out of stock

SKU: 10457

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Suport per kaviljen, terapeutik, efektiv, i rehatshem dhe i adaptueshem me te gjitha llojet e kepuceve.

 

indikimet

  • Ne trauma te ndryshme
  • Ndihmon ne rehabilitim dhe ne personat qe merren me sport.
  • Karakteristikat:
  • Nje mase “One size”
  • Ngjyra e zeze