100 OKPED Heel Cup With Thin Edges (Thember silikoni)

L2,440

Ka stok

In Stock

SKU: 1543

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Thember silikoni OK PED, me skaj te holle, lehtesisht e pershtatshme me kepucen.

Shperndan presionin e ushtruar ne kembe gjate vrapimit ose gjate qendrimit ne kembe, duke ju siguruar kembe me te shplodhura e pa dhimbje.

indikime

  • Mbron thembren nga goditjet e ushtruara gjate ecjes dhe vrapimit.
  • Ne tendinitin e tendines se Akilit.
  • Talalgia
  • Bursit
  • Ne traumat e Calcaneus spur dhe traumat e pergjithshme te shkaktuara nga aktiviteti fizik.

Cdo paketim permban 2 thembra silikoni.

E disponueshme ne tre masa.