G207 Heel Pad Protector (Mbrojtese thembre)

L780

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2892

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Silikon me ngjitje per zonen e pasme te kepuces shume e holle dhe efektive. Garanton mbrojtje nga ferkimi i kepuceve me lekuren ne pjesen e pasme te kembes. Mund te rivendoset ne cdo model kepuce.