G208 Corn Pads 6 Pieces (Silikon me vrime ne mes)

L680

Ka stok

In Stock

SKU: 2904

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Silikon me ngjites hipoalergjik, me vrime ne mes, i pershtatshem per cdo zone te kembes per te parandaluar dhimbjen nga kallot. Redukton presionin dhe ferkimet ne lekure. Vrima ne qender ndihmon ne rishperndarjen e presionit ne zonen perreth.